Πρόγραμμα Ψηφοφορίας Βουλευτικών Εκλογών 2023

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ 2023

ΑΡ. ΑΠΟΦΑΣΗΣ  64/2023

Ο Δήμαρχος Βελβεντού

Έχοντας υπόψη:

  1. Το με αριθμό Πρωτ. 47481/30-05-2023 έγγραφο του Υπουργείου Εσωτερικών «Προκήρυξη των Βουλευτικών Εκλογών της 25ης Ιουνίου 2023
  2. Το με αριθμό 122/τεύχος Α /29-05-2023 ΦΕΚ Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής.
  3. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α ́ 87)
  4. Των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του π.δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ Α’ 57).
  5. Τις υπ’ αριθμ. 95/2023, 96/2023, 98/2023 και 100/2023 αποφάσεις του Α1 Τμήματος του Άρειου Πάγου με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι συνδυασμοί κομμάτων, συνασπισμών κομμάτων, συνδυασμοί ανεξαρτήτων και μεμονωμένοι υποψήφιοι της εκλογικής περιφέρειας Κοζάνης για τις εκλογές της 25ης Ιουνίου 2023
  6. Τα υπ’αρίθμ. 101762/19-06-2023 και 102616/20-06-2023 έγγραφα της Περιφέρειας Δυτ. Μακεδονίας.

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΕΙ  ΟΤΙ

Την 25η Ιουνίου 2023, ημέρα Κυριακή θα διενεργηθούν οι γενικές βουλευτικές εκλογές για την ανάδειξη αντιπροσώπων στο Ελληνικό Κοινοβούλιο.

Α. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιουνίου 2023 ανακηρύχτηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές στην βασική εκλογική περιφέρεια Κοζάνης:

 

α. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Γεωργίου
3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ισαάκ
4 ΒΡΥΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη
5 ΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6 ΠΡΩΪΟΥ-ΒΑΡΖΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΥΗ) του Ευαγγέλου

 

β. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

 

1 ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου
2 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
3 ΒΑΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αργυρίου
4 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Βασιλείου
5 ΓΚΑΣΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου
6 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

γ. ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

 

1 ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Δημητρίου
2 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Ιωάννη
3 ΚΑΜΑΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του 2. Δημητρίου
4 ΤΣΙΡΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του Ανέστη
6 ΦΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίσιου

δ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1 ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του Παναγιώτη
2 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Θεοδώρου
3 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Χρήστου
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αδάμ
6 ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ του Ιωάννη

 

ε. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

1 ΛΙΒΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Λιβερίου
2 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του Άγγελου
3 ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Μιχαήλ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Θεοδώρου
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Κωνσταντίνου
6 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου

στ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας.

 

1 ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
2 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΟΥΛΛΑ του Νικολάου
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

 

ζ. θ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1 ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Παναγιώτη

η. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

 

1 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

θ. ΦΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

 

1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

ι. ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

 

1 ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Θωμά
2 ΜΠΕΓΛΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Αλέξανδρου
3 ΜΑΝΟΥ-ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του Ζήση
4 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
5 ΛΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
6 ΚΟΚΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μιχαήλ

 

ια. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ “ΝΙΚΗ”

 

1 ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
2 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Γεωργίου
3 ΜΠΟΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Φωτίου
4 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Νικολάου

 

ιβ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

1 ΜΑΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
2 ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου
3 ΡΟΥΚΑ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του Αποστόλου
4 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΡΗΚΑ του Βίκτωρα

ιγ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1 ΤΣΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φώτιου

 

ιδ. Ρεπουμπλικανικό Κόμμα Ελλάδας-Τ.Ρ.Α.Μ.Π.

 

1 ΜΕΝΕΞΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Χρήστου

 

ιε ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ

 

1 ΒΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

 

ιστ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

 

1 ΠΟΥΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
3 ΓΚΙΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
4 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΚΗΣΙΑ του Χαρίσιου

 

ιζ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

 

1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του Ευαγγέλου

 

 

 

ιη. Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

 

1 ΔΗΜΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

 

ιθ. ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ

 

1 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αριστείδη

 

κ. ΕΥ-ΚΙΝΗΣΗ

 

1 ΚΟΚΚΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Ιωάννη
2 ΚΟΤΣΩΡΗ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
3 ΛΥΤΡΟΚΑΠΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
4 ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευθυμίου

 

κα. ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΩΒ

 

1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Παναγιώτη
2 ΦΤΑΚΑ -ΤΣΙΚΡΙΤΖΗ ΦΑΝΗ του Σπυρίδωνα
3 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Θεοδοσίου
4 ΖΕΓΚΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
5 ΤΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μηνά

 

κβ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

 

1 ΠΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
2 ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Γεωργίου
3 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρισίου
4 ΖΩΣΙΜΙΔΟΥ ΝΙΚΑ του Ιωσήφ

 

 

κγ. ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ

 

1 ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του Γεωργίου
2 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
3 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
4 ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

 

 

κδ. ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

 

1 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δαμιανού

 

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. 1.         ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
2. 2.         ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
3. 3.         ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
4. 4.         ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
5. 5.         ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
6. 6.         ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
7. 7.         ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
8. 8.         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
9. 9.         ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου
10. 10.      ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
11. 11.      ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
12. 12.      ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
13. 13.      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία
15. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

 

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  Θεοδώρου
9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου

 

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

 

1. ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
2. ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα
5. ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου
6. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου
7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου
8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Πασχάλη
9. ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
10. ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειου
11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου
12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου
13. ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
14. ΠΙΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Παναγιώτη
15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
4. ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
8. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
10. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν
11. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
13. ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
14. ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
15. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

1. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου
3. ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
5. ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
6. ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
7. ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
8. ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
9. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
10. ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  Ελευθερίου
11. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του  Ισαάκ
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών
13. ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
14. ΤΣΑΝΕΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα

 

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

 

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη
  6. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  7. ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ
  8. ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του Μιλτιάδη
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου
  11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  12. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  14. ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ
  15. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

 

1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
2. ΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ (ΡΕΒΕΝΙΩΤΗ) ΠΑΥΛΟΣ (ΠΑΟΛΑ) του Γεωργίου
3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά
4. ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σέργιου
5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ
7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
8. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα
9. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου
10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του  Θεοδώρου
11. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα
12. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του  Νικολάου
13. ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
14. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
15. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ “ΝΙΚΗ”

  

1.

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
2. ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή
3. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα
5. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου
6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
7. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
8. ΤΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθερίου
9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
10. ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
11. ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
12. ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη
13. ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
14. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
15. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου

 

 

ΕΥ-ΚΙΝΗΣΗ

  

1.

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
2. ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μάρκου
3. ΡΟΚΚΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Χρήστου
4. ΓΔΟΝΤΕΛΗ ΚΡΙΝΑΝΘΗ του Ευάγγελου
5. ΒΑΓΙΑΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ (ΚΑΛΟΕΙΔΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του Χρήστου
7. ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΦΩΤΗΣ του Χαράλαμπου
8. ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Παναγιώτη
9. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
10. ΚΑΤΡΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του  Ηλία
11. ΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στέφανου
12. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ του Γεωργίου
13. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου
14. ΚΑΧΤΙΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φαίδωνα
15. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παντελή

 

ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΩΒ

  

1.

ΣΤΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
2. ΨΕΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
3. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΝΙΟΜΑΝΑΚΗ ΖΩΗ του Σταμάτη
5. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
6. ΨΙΛΟΒΙΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΝΤΕΝΙΖ του Αντωνίου
7. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
8. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
9. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού
10. ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευστρατίου
11. ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ανδρέα
12. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χαράλαμπου
13. ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
14. ΜΠΑΧΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ανδρέα
15. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του Αριστείδη

 

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

 

  

1.

ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
2. ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
3. ΚΑΡΒΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ιωάννη
4. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
5. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
6. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
8. ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
10. ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
11. ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή
12. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
13. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
14. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
15. ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου

 

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ

 

  

1.

ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννη
2. ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
4. ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
5. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
6. ΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
7. ΒΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
8. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
9. ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία
10. ΦΡΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου
11. ΟΧΑΝΕΣΙΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
12. ΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου
13. ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
14. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
15. ΒΑΚΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

 

  

1.

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
2. ΚΟΥΡΔΟΥΠΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΜΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
7. ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
8. ΚΑΡΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Στυλιανού
9. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
10. ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος
11. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
12. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιακώβου
13. ΣΑΡΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Φώτιου
14. ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
15. ΠΡΙΦΤΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝ του Άρμπεν

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25η Ιουνίου 2023 ημέρα Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄αριθ. 101762/19-06-2023 Απόφαση Περιφέρειας Δυτ. Μακεδονίας, Γενική Δ/νση Διοίκησης & Οικονομικών Π.Ε. Κοζάνης:

 

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
1ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΑΓΓΕΛΗ  ΑΝΝΑ
Έως: ΓΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ                                    Ισόγειο, 2η αίθουσα αριστερά,    Εθνικής Αντιστάσεως 1,                                                50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ
2ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΓΡΑΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Έως: ΚΑΡΑΒΟΛΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ                                    Ισόγειο,  1η αίθουσα αριστερά, Εθνικής Αντιστάσεως 1,                                                50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ
3ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
Έως: ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΑΜΠΙΟΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ                                    Ισόγειο,  3η αίθουσα αριστερά, Εθνικής Αντιστάσεως 1,                                               50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟ
4ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ                                    1ος όροφος,  1η αίθουσα δεξιά, Εθνικής Αντιστάσεως 1,                                               50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟ
5ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΠΑΠΑΓΕΡΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Έως:ΣΑΜΨΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ                                    1ος όροφος,  2η αίθουσα δεξιά, Εθνικής Αντιστάσεως 1,                                                50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ
6ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΣΑΠΟΥΝΑ ΑΝΝΑ
Έως: ΤΡΥΦΩΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Ισόγειο, 1η αίθουσα, αριστερά της κεντρικής εισόδου, Χαρισίου Παπαμάρκου 68
50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ
7ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Από: ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Έως: ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Ισόγειο, 2η αίθουσα, αριστερά της κεντρικής εισόδου, Χαρισίου Παπαμάρκου 68               50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ
8ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΓΡΑ-ΤΣΑΝΟΥ Από: ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ Ι.Ν.ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΑΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ
50400  ΠΑΛΑΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟ
9ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ Από: ΑΝΔΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Έως: ΧΑΡΙΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
1ος όροφος, 1η αίθουσα, ευθεία του διαδρόμου αριστερά, Χαρισίου Παπαμάρκου 68,
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟ
10ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ Από: ΑΔΑΜΙΔΟΥ – ΣΤΕΛΛΑ
Έως: ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ
50400, ΚΑΤΑΦΥΓΙ
11ο ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ Από: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Έως: ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ – ΕΡΕΦΙΛΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Ισόγειο, αίθουσα απέναντι της κεντρικής εισόδου, Χαρισίου Παπαμάρκου 68,
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟ

 

Ο Δήμαρχος

Μανώλης Κ. Στεργίου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Κύλιση προς τα επάνω